Tel:
32 323 04 77
32 323 05 94
Kom:
721 620 536
502 365 567
logo nanogen
"Widziałem i stosowałem niemal każdy kosmetyk do włosów...
Nanogen jednakże zrobił na mnie największe wrażenie"
P.J. Murtha, Optima Hair Specialist, Anglia

poprzednia wersja strony
Zamówienia pow. 300zł – przesyłka gratis
Polityka prywatności
Polityka prywatności w Nanogen.pl
 
1. Firma Salmax s.c. Marcin Pańczyk, Katarzyna Pańczyk zobowiązuje się do ochrony danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. "O ochronie danych osobowych".  Salmax s.c. ma prawo do przetwarzania danych osobowych użytkownika wyłącznie dla celów realizacji zamówienia oraz za jego zgodą, w celach marketingowych, promujących towary sklepu internetowego.
 
2. Podanie przez użytkownika podstawowych danych osobowych niezbędnych do realizacji zamówienia i właściwego jej udokumentowania (adres e-mail, dane adresowe lub dane do faktury VAT) jest obowiązkowe.
 
3. Administratorem danych osobowych użytkowników sklepu internetowego www.Nanogen.pl jest Salmax s.c. W każdym momencie klientowi przysługuje prawo dostępu oraz poprawiania swoich danych osobowych znajdujących się w bazie danych osobowych sprzedawcy oraz wniesienia żądania o zaprzestanie ich wykorzystywania do celów związanych z realizacją zamówienia oraz celów marketingowych.
 
4. Uprawnionymi współużytkownikami danych osobowych klientów będą podmioty współpracujące z sklepem Nanogen.pl przy wysyłce towarów, w szczególności firmy transportowe świadczące usługi wykonania dostawy.
 
5. Firma Salmax s.c. nigdy nie udostępniała i nie będzie w przyszłości udostępniać danych osobowych swoich klientów do celów innych niż związanych z realizacją zamówienia.