http://www.nanogen.pl/
Gęstsze włosy w 30 sekund !
Koszty wysylki
E-mail: Hasło: załóż konto | zapomniałeś hasła? - kliknij
Szczegóły produktu

Serum VEGF (30ml)

Opis:

Cena:  119.00 PLN

Dostępność: Dostawa 24h (kurier)

Cena 1szt przy zakupie 2szt: 115.00 PLN

Cena 1szt przy zakupie 3szt: 96.00 PLN

Cena 1szt przy zakupie 4szt: 96.00 PLN

Cena 1szt przy zakupie 6szt: 89.00 PLN

ilość:   

Serum VEGF to przełomowa technologia odrostu włosów. Skutecznie powstrzymuje proces łysienia i powoduje odrost włosów. Wydłuża cykl życia włosa w fazie anagenowej i skraca cykl życia włosa w fazie telogenowej.

Jedna ampułka 30ml wystarcza na miesiąc kuracji. Zalecany okres kuracji podstawowej to 3 miesiące, a kuracji optymalnej to 6 miesięcy. Po tym okresie można zrobić miesiąc przerwy i jeśli efekty jeszcze nie są zadowalające, można ponowić kurację.Serum VEGF - opis działania

Co kryje się pod nazwą Serum VEGF ?

Serum VEGF to skuteczny preparat na porost włosów, który zwalcza przyczyny i skutki łysienia. Zawarte w nim cząsteczki tlenku azotu (NO) przyczyniają się do eliminacji nadmiernej ilości nadtlenku i łoju oraz zmniejszają zapalenie mieszków co często jest przyczyną wypadania włosów. Wydłużona zostaje faza wzrostu (anagenowa), oraz skraca się faza spoczynku (telogenowa) co ma duży wpływ na odrost.

Stosowanie w długim okresie czasu

W przypadku produktów na porost włosów należy je stosować aż do osiągnięcia optymalnego efektu. Wiele takich środków, jak na przykład Minoxidil w swoim składzie zawiera alkohol, co przy dłuższym stosowaniu może wywołać wysuszenia i łuszczenia się naskórka skóry głowy. W rezultacie doprowadza to do uszkodzenia mieszka. Serum VEGF ma działanie podobne do Minoxidilu z tą jednak różnicą, że jest to formuła rozpuszczalna w wodzie i dlatego nawet przy wieloletnim stosowaniu nie wywołuje efektów ubocznych. Ta przełomowa technologia pozwala uzyskać znacznie lepsze rezultaty nie ryzykując pogorszenia stanu skóry głowy przy dłuższym używaniu produktu.

Przeprowadzone zostały badania kliniczny w których wzięło udział 12 osób. Wykazano, że już po 28 dniach stosowania Serum VEGF wypadanie włosów zmniejszyło się o 90% u wszystkich badanych. Znacznie mniejsze rezultaty uzyskano w przypadku innego preparatu - Minoxidilu. Po 28 dniach stosowania ich wypadanie zmniejszyło się o 57% u 9 na 12 badanych.

 

Cykl życia włosa

Ponad 90% tych porastających zdrową skórę głowy znajduje się w fazie wzrostu, tzw. fazie anangenowej. Pozostałe 10% w tym samym czasie znajduje się w fazie katagenowej lub telogenowej. Kiedy mamy do czynienia z łysieniem, liczba włosów wypadających zwiększa się, a tych w fazie wzrostu – zmniejsza. Na podstawie przeprowadzonych badań klinicznych można stwierdzić, że dzięki regularnemu stosowaniu preparatu Serum VEGF liczba włosów w fazie wzrostu zwiększa się nawet o 15%, a tym samym zmniejszona zostaje ilość tych znajdujących się w fazie telogenowej.

Działanie Serum VEGF

W każdej komórce włosa znajduje się tlenek azotu (NO). Im większy poziom tlenku tym większy rozmiar mieszka. W czasie różnych reakcji chemicznych może dojść do powstania Nadtlenoazotynu (ONOO-) który niekorzystnie wpływa na mieszki. Serum VEGF zawiera Dysmutazę Ponadlenkową (SOD) dzięki której zwiększa się poziom NO, a maleje ONOO-.

Bez Serum VEGF

Tlenek Azotu (NO) - znajduje się w komórkach skóry głowy i ma duży wpływ na zdrowy rozwój włosów

Wolne Rodniki - ich obecność w skórze głowy wpływa niekorzystnie na komórki

Nadtlenkoazotyn (ONOO-)- powstaje po połączeniu się tlenku azotu z wolnymi rodnikami i uszkadza mieszki

Dysmutaza Ponadtlenkowa (SOD)- to enzym znajdujący się w komórkach likwidujący wolne rodniki zapobiegając powstawaniu nadtlenkoazotanu (ONOO-)

Jak działa Serum VEGF

Serum VEGF to bio-mimetyczna forma SOD zwalczająca wolne rodniki znajdujące się wewnątrz każdej komórki włosa.

Co jeszcze zawiera Serum VEGF ?

Capilecti TM - to glikoproteina łącząca komórki mieszka, która wspomaga proces wydłużania fazy wzrostu i skracanie fazy telogenowej

Lo-Seb - to kompleks hemotauryny oraz peptydy odfiltrowane z bakterii. Dzięki zmniejszeniu wydzieliny łojowej o 16%, powyższe związki organiczne wpływają na wydłużenie fazy anangenowej o 15%.

Serum VEGF wydłuża cykl życia włosa w fazie anagenowej i skraca cykl życia w fazie telogenowej co powoduje rozrost mieszków.

Sposób użycia:

    Serum VEGF stosuje się raz dziennie, najlepiej wieczorem przed spaniem. Za pomocą dołączonej specjalnej pipety nabierz preparat i nanieś 10 kropel na miejsca z rzadkimi włosami. Następnie opuszkami palców wmasuj go w skórę głowy. Po zakończeniu tej czynności pozostaw do wyschnięcia i nie spłukuj go.

Na powyższych zdjęciach pokazane zostały komórki przed i po stosowaniu Serum VEGF. Działanie Serum VEGF wspomaga łączenie się komórek co wpływa na jego wzrost.

Najczęściej zadawane pytania

1. Na jaki okres czasu wystarcza jedno opakowanie Serum VEGF ?

Jedna ampułka Serum VEGF ma 30ml i wystarcza na miesiąc kuracji.

2. Kiedy można zauważyć pierwsze rezultaty ?

Według badań klinicznych rezultaty powinny być zauważalne już po 28 dniach regularnego stosowania preparatu ale czasami może to być dłuższy okres czasu. Jednakże po 3 miesiącach włosy powinny być wyraźnie gęstsze. W pierwszych dniach używania Serum VEGF można zauważyć trochę zwiększoną ilość wypadających włosów. Jest to tzw efekt \'shedding\'. Polega on na tym, iż zaczynają wypadać te słabe i zniszczone, by na ich miejscu mogły powstać zdrowsze i mocniejsze.

3. Jak długo należy stosować Serum VEGF ?

Zalecany okres kuracji podstawowej to 3 miesiące, a kuracji optymalnej to 6 miesięcy. Po tym okresie można zrobić miesiąc przerwy i jeśli efekty jeszcze nie są zadowalające, można ponowić kurację.

4. Czy występują efekty uboczne podczas stosowania Serum VEGF ?

Serum VEGF został stworzony na bazie wody, a nie alkoholu jak w przypadku innych podobnych produktów, dlatego nie wykazuje żadnych niepożądanych efektów. Nie podrażnia i nie wysusza skóry głowy. Może być stosowany przez lata, zarówno przez kobiety jak i mężczyzn niezależnie od wieku.

5. Czy są jakieś przeciwwskazania do stosowania Serum VEGF równocześnie z innymi preparatami do włosów ?

Nie, Serum VEGF można stosować ze wszystkimi produktami dostępnymi na rynku. Nie ma na to żadnych przeciwwskazań.